O NAS

 

Kasia_Daniel

Katarzyna – grafik 
Daniel – informatyk

Zawsze mieliśmy problem ze zorganizowaniem przepisów, które znajdujemy w sieci, wycinamy z gazet, dostajemy od znajomych itd…
Część linków gromadziliśmy na komputerach, w mailach, część wydrukowanych lądowała do szuflady…
Wreszcie nadszedł czas, by podjąć „męską” decyzję i zorganizować sobie jedno miejsce przechowywania ulubionych przepisów. Co pierwsze przyszło do głowy? Naturalnie, blog w internecie.
Kulinarnych blogów i stron www jest całe mnóstwo i nie ośmielamy się z nimi konkurować.
Tworzymy swoją bazę przepisów, a jeśli przy okazji ktoś z nich skorzysta i podzieli się opinią to będzie nam bardzo miło. 

 

Skąd się wzięła nazwa KarmeLove Lungo?
Karmel – bo to cukier palony… bo słodki… bo kojarzy się z deserami
Lungo –  czyli wydłużone espresso uzyskiwane przez przelanie przez ilość kawy właściwej dla espresso większej ilości wody, ale napar nie może być za bardzo rozcieńczony (porcja 100 ml – 120 ml)

blog@karmelovelungo.pl

 

Regulamin serwisu:

  1. Zanim skopiujesz zdjęcie. Zapytaj! Zdjęcia są chronione prawem autorskim i nie wyrażamy zgody na kopiowanie i wykorzystywanie naszych zdjęć w internecie lub publikacjach drukowanych, bez pisemnej zgody. (Ustawa z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych).
  2. Korzystanie z serwisu KarmeLoveLungo.pl  jest całkowicie dobrowolna.
  3. KarmeLoveLungo.pl umożliwia Użytkownikom zamieszczanie komentarzy i zdjęć.
  4. KarmeLoveLungo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów publikowanych przez Użytkowników w komentarzach. Komentarze są moderowane.
  5. Dane pozostawione przez użytkownika przechowywane są w bazie serwisu i nie są udostępniane podmiotom lub osobom trzecim.
  6. Zastrzegamy sobie prawo do wykluczenia Użytkownika z serwisu KarmeLoveLungo.pl poprzez usunięcie jego konta/komentarzy bez podania przyczyny.

 

 

 

2 comments on “O NAS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress